Zobacz temat
OT20 PZK » Sprawy związkowe (dotyczące PZK) » Sprawy związane z Naszym Związkiem
 Drukuj temat
o PZK ....
SQ8MXS
takie tam do przemyślenia przed wyborami ...

http://www.egzami...ZK-JD+.pdf ..... smutne ale prawdziwe ..... nie ukrywam że tego typu spraw w PZK jest więcej, a szary członek nigdy o nich się nie dowie ......

Mam jeszcze plan budżetu na 2019 - bardzo ciekawa lektura, słyszałem że są problemy z przyjazdem przedstawiciela ZG na nasze Walne w związku z problemami finansowymi PZK Smile - no jak czytam o nadwyżce z 2018 w budżecie na 2019 to nasuwa się mi pytanie czy przedstawiciel ZG korzysta z przelotu Qatar Airways Business Class ??? i dlatego PZK nie stać na te odwiedziny ???? LS do Lublina ma 165 km, czyżby się bał że mnie spotka ??? niech się nie obawia na Walnym niestety nie będę .......
MxS
 
SP8BWR
Marku, ten dokument a właściwie przytoczone dane - są porażające. Moja stara głowa nie jest w stanie pojąć tego. Jeśli to wszystko prawda - to ........
Dziadek Andrzej SP8BWR
www.sp8bwr.com
 
http://www.sp8bwr.com
SQ8MXS
Andrzeju

Myślę że będzie dobry moment na zapytanie kolegi LS-a jak to naprawdę było z jego wynagrodzeniem, laptopem i innymi sprawami związanymi z dowożeniem kilku FV do biura księgowego za które każdy z członków PZK słono płacił i nadal płaci. Z tego co widzę na stronie PZK - kolega LS zaszczyci swoją osobą nasze Walne. Żałuję że nie będę, ale impreza rodzinna jest dla mnie ważniejsza niż boksowanie się słowne z patologią PZK. Ja swój czas w PZK wykorzystałem aż nadto - jak przyjrzałem się temu od środka to mi się po prostu odechciało .... nawet radia ........, ale powoli, pomalutku, pierwsze druty już wiszą, projekt masztu jest, anteny posortowane wiec może jeszcze przed drugim śniegiem uda się usłyszeć, choćby na komunikacie .... niestety budowa, przeprowadzka pochłania wiele czasu tym bardziej jak większość rzeczy robi się samemu.

Jedno co mogę zasugerować ..... a zresztą to nie moja już bajka ....
MxS
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.17
17,806,782 unikalne wizyty