Zobacz temat
 Drukuj temat
Czy na 2m/70cm jest ruch w eterze?
sp8ufm
Dzięki serdeczne! Smile

dzisiaj odebrałem decyzję UKE dot. wszczęcia postępowania administracyjnego w sprawie wydania pozwolenia radiowego. Więc, pewnie trochę to jeszcze potrwa... .
Pozdrawiam
Tomek SP8UFM
 
sq8bgr
Pewnie ze 2tyg. Cierpliwości.
Arek, SQ8BGR. Pozdrawiam.
 
sp8ufm
Cierpliwy jestem Smile Przecież i tak nie mam na czym nadawać, więc to czy otrzymam licencję tydzień wcześniej czy tydzień później nie robi mi różnicy.
Pozdrawiam
Tomek SP8UFM
 
sp8ufm
sq8mxs napisał(a):

Zdjęcie nr 3 - piękne drzewko na powieszenie LW. Nie jest tak tragicznie z tymi warunkami u Ciebie. Poza tym piszesz o wyjazdach na wieś - jeśli to Twoje drugie QTH - twórz bazę wypadową.


Dopiero teraz zwróciłem uwagę... Ty zapewne miałeś na myśli drzewo NA DRUGIM PLANIE zdjęcia nr 3? No to niestety - ono odpada z dwóch ważnych powodów:

Pierwszy - drzewo do znajduje się na prywatnej posesji. Tą prywatna posesją jest... gospodarstwo rolne znajdujące się pomiędzy blokami mieszkalnymi.

Drugi - wspomniane wyżej gospodarstwo znajduje się po drugiej stronie drogi. Nie wiem czy to nie jest kolejna przeszkoda? Gdzieś, kiedyś i wiele lat temu czytałem, że zgodnie z prawem budowlanym wieszanie anten ponad drogami publicznymi jest zabronione. Nie wiem czy ta informacja jest prawdziwa bądź aktualna? Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.

Niemniej należą Ci się ode mnie podziękowania, za zwrócenie uwagi. Przeszedłem się wokół bloku i rzeczywiście jest przynajmniej jeszcze jedno drzewo, któremu można by się przyjrzeć pod kontem możliwości przymocowania do niego anteny.
Pozdrawiam
Tomek SP8UFM
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.19
17,760,256 unikalne wizyty