Składki PZK - II półrocze 2024
Dodane przez sp8hpw dnia 11.07.2024 21:40

W imieniu Zarządu OT 20 PZK przypominam, iż 15 lipca upływa termin wpłacenia składki PZK za II półrocze 2024 roku. Zgodnie z postanowieniami XXVII Krajowego Zjazdu Delegatow PZK, na podstawie  par. 7 ust. 1 lit.b Statutu PZK uchwalonego na XXVII KZD członkostwo w PZK ustaje w wyniku nieterminowego wpłacenia składki.  Oznacza to, że zniesiona została tzw. 3 miesięczna karencja na wpłatę składek.   Inymi słowy, jeśli ktoś nie opłaci składek do 15 lipca, to 16 lipca już nie jest członkiem PZK.


Treść rozszerzona

Jak wynika z dyskusji przedzjazdowych i przygotowania zmian Statutu PZK na XXVII KZD  takie postanowienia mają na celu utrzymanie listy rzeczywistej liczby czlonków, tak by liczba wpłat oznaczała rówocześnie liczbę członków PZK.

 

W imieniu Zarządu OT 20 PZK  przypominam o terminie wpłaty składki  przypadającym 15 lipca  i zwracam się z prośbą do wszystkich czlonków OT 20 i sympatyków naszego związku o terminowe wpłacanie składek.

 

Wielkość i sposób opłacania składek pozostają bez zmian (wpłata na rachunek bankowy OT 20 PZK  podany na stronie OT 20 PZK).

 

Jerzy Kowalski SP8HPW