Zobacz temat
OT20 PZK » Sprawy ogranizacyjne » OT PZK Lublin
 Drukuj temat
Licencja SWL, a raczej jej brak
SP8-20-121
Witam Wszystkich Kolegów a w szczególności Pana Prezesa OT 20
Chciałbym się dowiedzieć co się dzieje z moją licencją SWL, czytając różne wątki na forum jestem troszkę zaniepokojony, dopełniłem wszelkich formalności składki opłaciłem, a licencji niema, kiedy mogę się jej spodziewać i czy w ogóle ją dostanę(na z aktualizowanej liście członków ot20 też odszukać się nie mogę).
Aby otrzymać licencję SWL opłaciłem składki członkowskie zarówno w OT jak i ZG PZK ale coś mi się wydaję, że pieniądze te lepiej bym mógł wykorzystać wpłacając je na konto jakiejś fundacji dla chorych dzieci. Według maila otrzymanego od Stanisława SP8LLB w dniu 02,12,2010 o godz. 17,02 licencja powinna dotrzeć do mnie w ciągu tygodnia, ciągle na nią czekam. Póki do mnie nie dotrze nie mam zamiaru opłacać składek członkowskich na rok 2011 gdyż widzę, że są to pieniądze wyrzucane w błoto, bo nawet nie jestem wpisany na poczet członków.

Proszę o pełne i racjonalne wyjaśnienie tej sprawy, jak również o wytłumaczenie mi jaką mam korzyść z opłacania składek członkowskich zarówno w ZG PZK jak i OT 20 (poza obsługą kart QSL) , bo nie mogę znaleźć nigdzie info na ten temat, a chciałbym jednak wiedzieć na co są wykorzystywane moje pieniądze!
Edytowane przez SP8-20-121 dnia 14/12/2010 10:05
 
sp8onz
Tradycją oddziału OT-20 w Lublinie jest wręczanie licencji SWL nowym członkom podczas comiesięcznych spotkań oddziałowych i planowano dokonać takiego wręczenia właśnie na spotkaniu w dniu 12.12.2010.
W związku z tym, że Kolega Łukasz nie przybył na to spotkanie licencja została mu wysłana pocztą.
Należy zwrócić uwagę także na to, że zgodnie ze Statutem PZK oraz Regulaminem Członkowskim PZK, Dział II, Rozdział I, par. 22 Zarząd OT-20 na swoim posiedzeniu w tym przypadku w dniu 07.12.2010 podjął uchwałę o przyjęciu Kolegi Łukasza w poczet członków PZK i od tej daty możemy mówić, że Kolega Łukasz jest członkiem nadzwyczajnym PZK licencja SWL SP8-20-121
Ryszard Winiarski sp8onz
Edytowane przez sp8onz dnia 15/12/2010 20:19
 
SP8-20-121
Dziękuję za dokładne wyjaśnienie sprawy i jednocześnie przepraszam za ton w jakim był utrzymany wcześniejszy post.
Czytając różne fora kilka razy natrafiałem na wątki związane właśnie z wydawaniem licencji SWL przez różne OT i zaniepokoiłem się troszkę bo ludzie pisali, że czekają nawet po kilka miesięcy bez informacji co się dzieje i błędnie przyjąłem, że może to być ogólnie stosowana praktyka, za co jeszcze raz przepraszam.
Na spotkaniu być nie mogłem, ponieważ do dwóch tygodni mam kilka śrub wkręconych w nogę( i jeszcze jakiś czas na pewno się nie pojawię) i chyba stąd moje rozdrażnienie, że nie mogę wychodzić z domu i właśnie dla tego zacząłem interesować się łącznością amatorską żeby mieć odmianę od komputera.

Jeszcze raz dziękuję za wyjaśnienie całej sprawy.
Pozdrawiam.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.13
17,772,559 unikalne wizyty