Zobacz temat
OT20 PZK » Sprawy ogranizacyjne » Serwis OT20
 Drukuj temat
Nowa szata graficzna
Konto ukryte
Witam Serdecznie Szanownych Kolegów

Ja mam takie typowo techniczne zapytanie odnośnie strony.
Co się dzieje ze stroną? Mianowicie gdy jestem niezalogowany to stronę mam na całym ekranie i nic sie nie rozjeżdża, nic nie nachodzi na inne rzeczy typu zdjęcia czy tekst, natomiast po zalogowaniu się strona jest nie wiem ustawiona na "center" czyli w środku jest po bokach szare tło, gdy wchodzę w galerię to zdjęcia te w poziomie nachodzą na boczne prawe menu, tekst również jedynie w prawą stronę. Po za tym kolejny wg mnie problem to co jakiś czas się strona ładuje, nie wiem jaki tu bufor jest, ale samo wchodzenie na stronę jest ciekawe bo nie ładuje sie od razu tylko trzeba chwile odczekać, nie wiem czym to spowodowane jest. Tak wczoraj słuchałem komunikatu czwartkowego i była informacja odnośnie designu strony i forum ogólnie całości i to ma być nie wiem oparte o stronę oficjalną PZK. A na jakim oprogramowaniu ma to być na tym samym czyli na PHP-Fusion czy na czymś zupełnie innym ? A mam pytanie czy jest możliwość by galeria była uruchamiana w osobnym oknie oraz był program do galerii, może to by odciążyło nieco serwer i ogólnie ładowanie się strony. A w jakich kolorach ma byc owy nowy design strony cały layout ?
Bo to na czym stoi strona to jedno a drugie to wygląd graficzny.

Mi z cała pewnoscią brakuje tutaj po zalogowaniu się logo OT 20 PZK Lublin - ale jakiegoś ładnego, bo tak sam napis nie wiele wnosi no i jest obecnie szaro buro i ponuro jak za oknem. Jesli admina uraziłem to przepraszam, ale jest naprawdę wiele serwisów które trochę o wiele lepiej wyglądają. Ok teraz pozostaje poczekać na Wasz nowy design.

Dodam tylko że tą szarość po bokach powinno np wypełniać jednolite logo OT 20 Lublin coś podobnego do strony ARRL http://www.arrl.org - ok ale lepiej nie powielać, można jedynie podpatrzyć i zrobić coś innego coś wyjątkowego.

Jeśli coś zauważę dziwnego co się rzuca w oczy i jest uciążliwe to dam znać.

Pozdrawiam Serdecznie
Daniel
 
M0WQX
Dlaczego RAL tak wygląda?

Poczytać:
http://www.pzk.lu...admore=830

i

http://www.pzk.lu...admore=831

Dlaczego tak się stało. Koledzy narzekali, że RAL ma za dużo bajerów, a mało treści. Czyli przerost formy nad treścią. To już było powiedziane i napisane kiedyś.

3 lata modyfikowałem CMS, aby był atrakcyjny i zasłużył sobie wtedy na dobrą opinię. Były dużo krytyki, a mało pochwał.

Teraz nie ma ani tego ani tegio i jest spokój.
Poza tym to powielenie tamatu
http://www.pzk.lu...read_id=13

Trzeba poprosić forum admina o odblokowanie tamatu, a nie zakłądać nowy wątek, bo się bajzel robi.
 
http://www.pzk.lublin.pl
sq8bgr
Witam serdecznie.
Mam pytanie dotyczące szybkości otwierania się serwisu RAL. Może to tylko u mnie tak jest ale serwis PZK www.pzk.org.pl otwiera się bardzo szybko, a strona RAL sporo dłużej, czy z tym można coś zrobić? Jakieś szybsze srwery czy coś w tym stylu.
Arek, SQ8BGR. Pozdrawiam.
 
M0WQX
Serwery PZK są "opłacone". My serwer z naszą WWW mamy za free.

Strona PZK nie ma nic z modułów nasza ma . To zajmuje nieco czasu.

Wyłączyłem kolejny moduł. Mam nadzieję, że strona otwiera się teraz szybciej.
 
http://www.pzk.lublin.pl
sq8bgr
Marku nie wyłączaj za dużo bo serwis zniknie Wink Da się korzystać i przy wolniejszym ładowaniu, zapytałam bo różnica spora, ale nie zniechęcająca do korzystania z serwisu RAL.
Arek, SQ8BGR. Pozdrawiam.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.15
17,391,359 unikalne wizyty