Zobacz temat
 Drukuj temat
Wniosek o zmianę czasu modyfikacji postów
sp8ufm
Witam serdecznie!

Obecne ustawienia forum pozwalają na modyfikację postu zaledwie w ciągu 3 minut od momentu jego publikacji. Napisałem już 125 postów i prawie zawsze je poprawiam - dokańczam myśl, usuwam błędy maszynowe, stylistyczne, interpunkcyjne i ortograficzne.

Zdarza się, że w tych 3 minutach się nie wyrabiam i muszę albo pisać kolejny post pod dopiero co opublikowaną wypowiedzią albo zostawić wpis zawierający błędy.

Dlatego proponuję wydłużenie tego czasu do minimum 15-20 minut. Taki czas powinien wystarczyć aby spokojnie i bez pośpiechu uzupełnić i poprawić swoją wypowiedź.

Opcja blokowania modyfikacji postów po upływie określonego czasu bardzo dobrze sprawdza się na forach, gdzie forumowicze nie panują nad swoimi emocjami i niezmienność opublikowanych przez nich postów jest dowodem w ewentualnych postępowaniach regulaminowych czy sądowych. Ale na naszym krótkofalarskim forum, gdzie panuje koleżeńska atmosfera takie ustawienia bardziej utrudniają korzystanie z niego. Ja sam osobiście jeżeli decyduję się na modyfikację postu to tylko po to aby usunąć z niego błędy i nieścisłości zauważone już po publikacji wypowiedzi. Odkąd jestem na forum nie zauważyłem też ani jednej wojny pomiędzy użytkownikami forum.

I tym uzasadniam swój wniosek o wydłużenie czasu modyfikacji swoich postów. Uprzejmie proszę o pozytywne jego rozpatrzenie.
Pozdrawiam
Tomek SP8UFM
 
SP8UFT
W sumie Tomek ma rację. Jak się za późno dojrzy byka ortograficznego to wstyd na cały świat. Co sobie ludziska pomyślą, że UFT niedouczony?!!!!!
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.13
17,759,374 unikalne wizyty