Zobacz temat
OT20 PZK » Sprawy ogranizacyjne » OT PZK Lublin
 Drukuj temat
Przynależność PZK do FOP
SQ8MXS
Witam

Mam pytanie dotyczące przyszłości Związku. Jakie jest stanowisko OT20 jeśli chodzi o przynależność do FOP (Federacji Organizacji Proobronnych). Okres składkowy za drugie półrocze się zbliża i chcemy rozważyć ewentualną kontynuację zarówno indywidualną jak i klubową. Mamy kilka zaproszeń z innych OT, których decyzja o członkostwie w FOP jest nam bliska, dlatego chcemy poznać też owe stanowisko naszego macierzystego OT.

Ostatnimi czasy w komunikatach czwartkowych nie uczestniczymy, a i podejrzewam że frekwencja na nich nie przekracza 20% członków naszego OT więc miejsce na dyskusję jest jak najbardziej trafne. Czy ktoś z Zarządu mógłby przedstawić sytuację ?

A i jeszcze jedno prośba gorąca o nie pisanie, że to za wcześnie i PZK czeka na ewentualny rozwój zdarzeń. Wszyscy wiemy co to jest FOP, czym się zajmuje i czym będzie się zajmował, Pan Pacek na posiedzeniu ZG dosadnie to nakreślił wprost i między wierszami - zmusiłem się do wysłuchania jego wizji choć nie ukrywam, że kosztowało mnie to wile wyrzeczeń .....
 
sp8ab
Oficjalnie Zarząd nie zajął jeszcze stanowiska w tej sprawie. Z dyskusji na komunikacie wynika, że większość jest przeciw przynależności PZK do FOP i zapewne takie będzie stanowisko Zarządu.
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.12
17,772,581 unikalne wizyty