Zobacz temat
 Drukuj temat
Zgłoszenie instalacji antenowej
sp8gol
Witam kolegów,
Zamierzam powiesić antenę typu dipol na działce. Proszę kolegów o informację czy Wydział Ochrony Środowiska UM Lublin przyjmuje zgłoszenie wyłącznie na ich formularzu OŚ-024-04 (https://bip.lubli...1,ver.html) czy można użyć Arkusza Dionizego? Dopiero co złożyłem deklarację członkowską w PZK i zdaję sobie sprawę, że znalezienie się w "systemie" może chwilkę potrwać, więc jeżeli któryś z kolegów mógłby mi przesłać aktualną wersję Arkusza to znacznie przyspieszyłoby to rozpoczęcie pracy na KFSmile
Z góry dziękuję za informację,

73, Robert SP8GOL
 
sp8gol
Witam,
Dzisiaj złożyłem w Wydziale Ochrony Środowiska UM Lublin ul. Zana 38 Formularz Zgłoszenia Instalacji. Korzystałem z Arkusza Dionizego ver. 4.2, do którego uzyskałem dostęp na stronie głównej PZK w dziale Download. Należy wcześniej zadzwonić do sekretariatu i upewnić się, czy możliwe jest opłacenie na miejscu opłaty skarbowej w wysokości 120 zł. Niestety czasami Panie nie mają odpowiednich drukówShock. Bez problemu w sekretariacie przyjęto Zgłoszenie z Danymi wyposażenia stacji amatorskich. Dodatkowo załączyłem kopię Raportu/Analizy wraz z Danymi i Ocenami, której oryginał zawiozłem później do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej (ul. Pielęgniarek 6). Warto poprosić o potwierdzenie złożenia Zgłoszenia (pieczątka na kopii), gdyż wymagała tego ode mnie WSSE (a dokładnie sekretariat).
Pozostało mi tylko dostarczenie Raportu/Analizy do Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska na ul. Obywatelskiej 13 oczywiście wraz z potwierdzeniem złożenia Zgłoszenia. Uczynię to najszybciej jak to możliwe.
Wydział Ochrony Środowiska poinformował mnie, że mam czekać na pismo informujące o przyjęciu zgłoszenia, chyba że będę wzywany na wyjaśnienia.
Będę Kolegów informował o kolejnych krokachWink

73, Robert SP8GOL
 
SQ8MXS
Robert a możesz powiedzieć po co to wszystko robiłeś ? Bo jakoś nie bardzo rozumiem co sprowokowało Cię do tego aby zgłaszać rozwieszenie dipola do tych wszystkich organów ....... i jak widzę jeszcze masz zamiar wnieść opłatę 120 PLN (a może już to zrobiłeś ?)

Pozdrawiam
Marek SQ8MXS
MxS
 
sp8gol
Witaj Marku,
Tego wymaga obowiązujące prawo (w przypadku gdy równoważna moc promieniowana izotropowo wynosi nie mniej niż 15 W), ale to zapewne wieszSmile
A tak na serio, to nie było jakiegoś szczególnego powodu. W przyszłości chciałbym postawić maszt wolnostojący i poprzecieram trochę szlaki. Łatwiej też będzie z sąsiadamihejka

Pozdrawiam,
Robert SP8GOL
 
SQ8MXS
ok, tak tylko pytam bo mi z arkusza Dionizego przy moich antenach nigdy nie wyszło więcej niż 15W EIRP dlatego nie wykonywałem nigdy zgłoszenia.

Ważne że szlaki przetarte. Powodzenia.

Marek SQ8MXS
MxS
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.16
16,259,112 unikalne wizyty