Zobacz temat
OT20 PZK » Spotkania i wyprawy » Spotkania
 Drukuj temat
Spotkanie dla zainteresowanych
sp8gsc
To jeszcze nie jest ogłoszenie tylko propozycja zorganizowania spotkania dla ludzi zainteresowanych radiotechnika, radioamatorstwem, krótkofalarstwem, dx-owaniem itd itp. ktorzy jeszcze NIE SĄ krotkofalowcami, a chcieliby coś niecoś usłyszeć na temat czym jest krotkofalarstwo i poznać ludzi którzy już są krotkofalowcami. Oczywiście można będzie zadać wiele pytań, a myslę, że niektóre tematy zainteresują Zarząd Odziału PZK, a także pojawią się na stronach RAL.
Wszyscy zainteresowani spotkaniem proszeni są o napisanie czego by oczekiwali po takim spotkaniu.
Koledzy krókofalowcy także mogą zgłosić swoje propozycje.
73 Krzysztof
 
http://sp8gsc.pzk.pl
SQ8MZW
myślę, że Ci którzy nie mają jeszcze licencji i powiedzmy dopiero zaczynają przyodę z radiem,(ze mną włącznie) będą naprawdę zadowoleni z każdego rodzaju spotkania na którym w jakiś usytematyzowany sposób mogli będą się czegoś nauczyć, zobaczyć, posłuchać itd.


Prywatna propozycja:
wiem, że w internecie jest bardzo dużo informacji o tym ja zbudować antenę na dane pasmo lub kilka pasm. Jednocześnie chciałbym troszeczkę więcej, Nie jeżdzę w odwiedziny po kolegach bo takich którzy mają stacje, poprostu nie mam. Może(wiem, że sprawię kłopot) używając naszego forum, dało by sie przybliżyć, konstrukcje anten (od70cm do 160m) kolegów z naszego regionu. Myślę, że jakaś fotka, jakieś miłe opowiadanie z czasów budowy itd.
Ale to tylko propozycja.
Każdy początkujący(ze mną włącznie) z przyjemnością pochłonie olbrzymią ilośc wiedzy od każdego chcącego się nią podzielić.

PS. Wyprowadziłem się do Wrocławia, lecz co jakiś czas jestem w Lublinie na kilka dni. Chętnie miło spędzę czasWink
Edytowane przez SQ8MZW dnia 28/10/2007 21:01
SQ8MZW
SP8-20-103
Maciej Zwierzchowski
dlastudenta.pl/photos/dlamaturzysty/pwr.jpg
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.20
17,774,839 unikalne wizyty