Zobacz temat
OT20 PZK » Sprawy ogranizacyjne » OT PZK Lublin
 Drukuj temat
Lista członków OT20
SP8BWR
Otrzymałem wiadomość o następującej tereści:
Witam po świętach.
Przyjrzałem się liście naszych członków w ostatnim Biuletynie i potem na tak wychwalanej stronie internetowej i coś widzimisię, że są nieaktualne - obejmują 180 znaków bez klubów. Z rozpędu popakowałem i wysłałem prawie wszystkie zaproszenia na Zjazd i niestety dopiero teraz to dostrzegłem.
73
Henryk SP8DHJ

Admini nie poddają weryfikacji i nie ingerują w treść takich informacji. Przyjmujemy, ze dane zamieszczone w Biuletynie zostały wcześniej sprawdzone i tym samym są aktualne. Sytuacja jaką opisał w swym mailu Henryk SP8DHJ nie powinna mieć miejsca - i to jest pewnik a nieco drwiący ton tej wypowiedzi nie powinien być kierowany do Adminów lecz do osób z Zarządu OT20, którzy odpowiedzialni są za tą "działkę"
Dziadek Andrzej SP8BWR
www.sp8bwr.com
 
http://www.sp8bwr.com
sp8hpw
Witam,
Faktycznie nie ma klubów. jest jednak pytanie zasadnicze: czy klub jest członkiem PZK? Moi zdaniem nie jest. Na podstawie Statutu PZK klub terenowy PZK może być wpisany do ewidencji klubów terenowych Oddziału na terenie którego klub powstał. Klub zgodnie z zapisami statutu PZK nie jest członkiem PZK. Natomiast Klub Terenowy PZK winien zrzeszać conajmniej 3 członków zwyczajnych lub nadzwyczajnych PZK (par. 62). Inna sprawa dotycząca listy to brak moim zdaniem conajmniej 2 znaków. Ale to sobie wyjaśnimy tuż po Nowym Roku.
Zaproszenia na zjazd dotyczyły członków LOT PZK.
Pozdrawiam
Jurek, SP8HPW
 
SP8BWR
Ryszard SP8ONZ nadesłał listę członków OT20, która jest identyczna z tą zamieszczoną na stronie ZGPZK. W tej chwili jest to jedyny oficjalny dokument sygnowany przez Skarbnika.
Dziadek Andrzej SP8BWR
www.sp8bwr.com
 
http://www.sp8bwr.com
Mariusz Rybak
Witam mam takie banalne pytanie, choć zamieszkuje na terenie województwa lubelskiego ale na jego południowych "kresach " dlatego mam dużo bliżej do Jarosławia czyli do OT 35 niż do Lublina czy nie stoi nic na przeszkodzie aby wstąpić w jego szeregi gdyż chyba żadnej "rejonizacji" w tej materii chyba się nie stosuje. Będę wdzięczny za info.



Info moderatora:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Proszę założyć nowy temat na odpowiednim forum, gdyż post jest zupełnie nie związany z tematem.
Edytowane przez M0WQX dnia 16/09/2009 18:41
 
sp8gsc
Absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie. Każdy może być członkiem dowolonego oddziału PZK.
Dodam tylko, że nie powinno być takiej sytuacji, że ktoś jest członkiem PZK, a nie jest członkiem żadnego oddziału.
73 Krzysztof
 
http://sp8gsc.pzk.pl
M0WQX
Informuję wszem i wobec, że moduł Członków OT 20, który powstał na RAL może być edytowany jedynie przez SP8ONZ i SP8HPW. Jeśli jest potrzeba włączenia takiej opcji dla innych to proszę o monit ze strony Prezesa OT.
Na liście znajdują się znaki przepisane ze starego artykułu w której znajdowała się lista (nie było tam klubów).
Dlatego jeśli ma się znaleźć tam klub to jedynymi uprawnionymi osobami do dopisania są ww osoby.
Nikt oprócz nich nie ma prawa zarządzać modułem na portalu. Tak został przeze mnie napisany.
Jeśli ktoś chce tylko dodawać do zatwierdzenia znaki może mieć taką możliwość, ale zatwierdzanie wpisów pozostaje wciąż w kwestii (jak na razie) SP8ONZ i SP8HPW.

Suma sumarum:
Na liście sprzed miesiąca nie było klubów to nie ma ich teraz.

Wszelkie niedociągnięcia w działaniu i proponowane modyfikacje modułu proszę zgłaszać do mnie,a wszelkie uwagi do zawartości listy do zarządców listą tj. SP8ONZ i SP8HPW.

 
http://www.pzk.lublin.pl
sp8hpw
Dołączam do wypowiedzi Krzysztofa SP8GSC. Członek PZK może należeć tylko do jednego oddziału terenowego (ktróry to OT sam sobie wybierze, zgodnie ze statutem PZK). Zatem nie ma przeszkód by mieszkając w woj. lubelskim należeć do OT w Jarosławiu.

Pozdrawiam
Jurek, SP8HPW
 
SQ8MZW
Jestem tego świetnym przykładem Jurku Smile
SQ8MZW
SP8-20-103
Maciej Zwierzchowski
dlastudenta.pl/photos/dlamaturzysty/pwr.jpg
 
Przejdź do forum:
Wygenerowano w sekund: 0.26
17,789,411 unikalne wizyty