Strona główna PZK
Logowanie
Login

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnio na forum
Ostatnie artykuły
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

SP8IZA
[off] 01/07/2021 08:24
Poszukujemy kogoś kto jest wstanie pomóc z przywróceniem świetności anteny GP3 od SP7GXP Antena stoi u naszego niepełnosprawnego kolegi Seweryna SQ8SEV w Borowej koło Dęblina. Kontakt sq8sev@wp.eu

sq7ai
[off] 28/02/2021 12:04
SP7CPT SK W dniu wczorajszym zmarł janowski nestor Józef Skrzypa SP7CPT. Msza żałobna w Janowie Lubelskim w kościele pw. Jana Chrzciciela dnia 2 marca 2021 o godzinie 13.

sp8mar
[off] 21/02/2021 11:47
Znowu niemiła wiadomość SQ5CJB SK Kolega z klubu sp5kjz -Łuków. Znany ze zjazdów w Woli Okrzejskiej, radioamator.Duży Ben.Cześć Jego pamięci

[A] sp8ab
[off] 20/08/2020 21:48
Jeszcze raz zapraszam na Walne Zebranie Członków OT20, 23 sierpnia w Tarle. Będą karty QSL

UY3WX
[off] 13/08/2020 08:36
Dzinki, Marianie,sp7moq za e-maile.

Archiwum
Aktualnie online
Gości online: 1

Userów online: 0

Łącznie userów: 374
Najnowszy user: sp8azl
Facebook Like

Nawigacja
Oragnizacyjna paranoja
Szwendam się po 80-ce w pogoni za powiatami a i gminami też no i ciekawe tematy czasem wypływają mimochodem. Tak było i tym razem. Po wpisaniu swej "obecności" na PGA Claster zawołał mnie Kolega SP3IAE/7. Ucieszyłem się bo to nowa gmina a i operator okazał się bardzo sympatyczny. Po wymianie raportów, "numerków" i uprzejmości zapytałem o drogę do wymiany kart QSL. Otrzymałem zapewnienie, ze tylko "direct" bowiem..... Słuchałem i normalnie beret mi z wrażenia zleciał na podłogę. Mój rozmówca, którym był Tadeusz z imienia, opowiedział, że bardzo ale to bardzo zabiega o członkostwo w Naszym Związku ale na razie bez skutku. Pisał do ościennych czyli najbliższych OT i nie załatwił niczego. W jednym nie raczyli nawet odpisać, w drugim to samo, w trzecim powiedzieli, że za duża odległość dzieli siedzibę OT i Parzęczew, w którym mieszka Tadeusz (jakby ten fakt miał coś do rzeczy) w czwartym stwierdzili, że mają zbyt dużo członków i roboty z nimi. Opadły mu w końcu ręce bowiem nie widział drogi do załatwienia swej sprawy. Zaproponowałem, że OT20 Go przytuli, wskazałem adres naszego portalu, telefoniczne namiary Naszego Prezesa i podałem inne informacje. Podziękowaniom nie było końca. Od razu powiedział, że nie będzie swoją osobą absorbował zbytnio Naszego QSL Managera bowiem po załatwieniu wszelkich formalności prześle do Niego plik ofrankowanych kopert do wysyłki swych kart. Zapewnił, że nie jest człowiekiem konfliktowym, że znikąd i nigdy nie był wyrzucony,  że nie spodziewał  się, że znajdzie w końcu pomocną dłoń. Zadzwoniłem w tej sprawie do Naszego Prezesa i uprzedziłem, że po południu ten strapiony człowiek, który chce być członkiem PZK będzie telefonicznie wyłuszczał swe żale. Co będzie dalej? Nie wiem. Moze będziemy mieli nowego Kolegę, może nie. Jedno jest pewne - w dobie totalnego narzekania na spadającą liczbę członków takie postępowanie kolegów (przez małe k) z innych OT jest karygodne i niczym nie usprawiedliwione. Trywializując - "to w pale się nie mieści"
Andrzej SP8BWR
Komentarze
2 #1 sp8gsc
dnia 14.01.2008 17:28
Niewiarygodne. Zobaczymy czy prawdziwe. Wtedy gdy człowiek rzeczywiście przyśle deklarację i opłaci składki. Dobrze, że nie ma ograniczenia na przyjmowanie ludzi z innych województw. A ja myślałem, że jedyną przyczyną nie bycia członkiem jest nie akceptowanie wysokości składek lub samego PZK.
14 #2 sp8hpw
dnia 28.01.2008 22:21
Witam wszystkich. Kol. Tadeusz już opłacił składki za cały 2007 rok, przesłał deklarację członkowską listem poleconym i to oznacza, iż nasz oddział będzie jego macierzystym oddziałem. Dzisiaj, tj. 28 stycznia 2008 otrzymałem przesyłkę. Mam nadzieję, iż zostanie członkiem naszego oddziału na dłużej.
Jurek, SP8HPW
2 #3 sp8gsc
dnia 01.02.2008 10:07
A więc to była prawda. Po raz kolejny napiszę NIEWIARYGODNE, że tak został potraktowany przez inne oddziały. Może takich ludzi jest wiecej? Trzeba ogłosić na stronie głównej PZK, że jak ktoś ma problemy z wstąpieniem do PZK, tzn zapisaniem do jakiegos oddziału to niech wali do nas. U nas problemów nie ma i nie będzie.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.17
17,136,231 unikalne wizyty