Strona główna PZK
Logowanie
Login

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnio na forum
Ostatnie artykuły
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

SP8IZA
[off] 01/07/2021 08:24
Poszukujemy kogoś kto jest wstanie pomóc z przywróceniem świetności anteny GP3 od SP7GXP Antena stoi u naszego niepełnosprawnego kolegi Seweryna SQ8SEV w Borowej koło Dęblina. Kontakt sq8sev@wp.eu

sq7ai
[off] 28/02/2021 12:04
SP7CPT SK W dniu wczorajszym zmarł janowski nestor Józef Skrzypa SP7CPT. Msza żałobna w Janowie Lubelskim w kościele pw. Jana Chrzciciela dnia 2 marca 2021 o godzinie 13.

sp8mar
[off] 21/02/2021 11:47
Znowu niemiła wiadomość SQ5CJB SK Kolega z klubu sp5kjz -Łuków. Znany ze zjazdów w Woli Okrzejskiej, radioamator.Duży Ben.Cześć Jego pamięci

[A] sp8ab
[off] 20/08/2020 21:48
Jeszcze raz zapraszam na Walne Zebranie Członków OT20, 23 sierpnia w Tarle. Będą karty QSL

UY3WX
[off] 13/08/2020 08:36
Dzinki, Marianie,sp7moq za e-maile.

Archiwum
Aktualnie online
Gości online: 1

Userów online: 0

Łącznie userów: 374
Najnowszy user: sp8azl
Facebook Like

Nabór na obóz YOTA 2015
Ciekawostki

Na stronie PZK ukazał się taki news:

Od Silvio IZ5DIY - koordynatora ARI ds. młodzieży (Włoski Związek Krótkofalowców, ARI - Associazione Radioamatori Italiani), otrzymaliśmy zaproszenie do udziału w kolejnej edycji letniego międzynarodowego obozu młodych krótkofalowców YOTA 2015 (Youngsters on the Air). Obóz odbędzie się we Włoszech, w terminie od 18 do 25 lipca 2015 r. Organizatorem jest ARI, przy koordynacji i wsparciu finansowym ze strony IARU. Jak co roku, celem imprezy jest szkolenie, integracja i wymiana doświadczeń wśród młodych pasjonatów krótkofalarstwa, reprezentujących poszczególne stowarzyszenia krótkofalarskie zrzeszone w IARU. W programie obozu znajdują się liczne warsztaty, zajęcia integracyjne, prezentacje tematyczne, współzawodnictwa, ARDF, praca na radiostacji, zwiedzanie stacji "contestowych", łączność kryzysowa i inne.


W tym roku tylko troje młodych krótkofalowców, z opiekunem, może reprezentować PZK na obozie YOTA 2015. Takie limity wprowadził organizator, ale za to na obóz przyjadą równie małe drużyny aż 21 krajów: Belgia, UK, Polska, Czechy, Tunezja, Chorwacja, Hiszpania, Holandia, Szwecja, Austria, Serbia, Estonia, Słowacja, Węgry, Finlandia, Czarnogóra, Bośnia-Hercegowina, Oman, Irlandia, Bułgaria, Włochy.

Młodych aktywnych krótkofalowców (wiek: 15-25 lat) zainteresowanych udziałem w obozie, proszę o nadsyłanie pisemnych zgłoszeń. Zgłoszenia powinny zawierać krótki opis zainteresowań, dotychczasowej aktywności i osiągnięć krótkofalarskich. Od kandydatów wymaga się znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji podczas zajęć i uczestnictwa w wielonarodowych panelach dyskusyjnych. Kwalifikacji kandydatów, na podstawie analizy zgłoszeń, dokona komisja pod przewodnictwem Prezesa PZK. Odpłatność za udział w obozie wynosi 50 Euro od osoby. Pozostałe koszty (zakwaterowanie, wyżywienie, podróż, zajęcia, ubezpieczenie) pokrywa organizator z funduszy IARU, ARI, od sponsorów, a dla polskiej drużyny również PZK.

Zgłoszenia proszę nadsyłać do 22 lutego 2015 r. na adres:

sp3slu@pzk.org.pl. 

Uwaga. Pierwszeństwo zakwalifikowania mają osoby, które dotychczas nie były na żadnym z obozów YOTA.

Jerzy SP3SLU z-ca Prezesa PZK ds. młodzieży i szkolenia.
===

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.16
17,146,552 unikalne wizyty