
Serdecznie witam wszystkich,
XXII Krajowy Zjazd Delegatów PZK, który odbył się w Burzeninie w dniach 21 -22 maja 2016 roku jest już za nami. Zjazd został zrealizwoany w statutowym terminie, na zakończenie kadencji i jego celem było podsumowanie mijającej kadencji oraz wybór nowych władz centralnych Polskiego Związku Krótkofalowców.
Lubelski Oddział Terenowy PZK (OT 20) reprezentowali, wybrani na zjeździe oddziału, Andrzej Bojan SP8AB oraz Marek Sikora SQ8MXS.
Koledzy aktywnie uczestniczyli w obradach zjazdu PZK. Efektem zjazdu jest wybór Marka SQ8MXS do Głównej Komisji Rewizyjnej a Andrzeja SP8AB do Komisji Statutowej.
W imieniu Zarządu OT 20 PZK, członków naszego oddziału oraz własnym serdecznie gratuluję osiągnięć na zjeździe. Znając dotychczasowe działania Kolegów jestem przekonany, że ich udział w pracach organow, do których zostali wybrani będzie aktywny i pełen dobrych rezultatów.
Wyrażam nadzieję, że postanowienia i uchwały Zjazdu będą przez Kolegów przekazane do OT 20 i przełożone na praktyczne działania.
Jeszcze raz sedecznie gratuluję.
Jerzy Kowalski, SP8HPW
Prezes Zarządu OT 20 PZK
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub
zarejestruj, żeby móc zagłosować.
Brak ocen. Może czas dodać swoją?