
Dzien dobry,
W ślad za informacjami zawartymi we wczorajszym (21.10.2021) komunikacie radiowym OT 20 PZK infomuję, iż uzyskał pozwolenie radiowe klub SP8PZA w Zamościu. Jest to klub PZK, którego kierownikiem jest znany chyba wszystkim Mirek SP8FB. Pomieszczenie na klub jest udostępnione bezpłatnie przez jednostkę wojskową w Zamościu.
Z informacji przekazanych przez Mirka SP8FB wynika, iż klub aktualnie rozwiesza anteny i powinien być obecny na pasmach w najbliższym czasie.
W imieniu Zarządu OT 20 PZK oraz własnym życzymy klubowi wielu udanych działań, satysfakcji z wykonanej pracy i sukcesu na pasmach.
Jednocześnie dziękujemy jednostce wojskowej w Zamościu za wspieranie działalności krótkofalowców i Polskiego Związku Krótkofalowców.
Jerzy Kowalski, SP8HPW
Prezes Zarządu OT 20 PZK
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub
zarejestruj, żeby móc zagłosować.
Brak ocen. Może czas dodać swoją?
dnia 29.10.2021 22:47
dnia 02.11.2021 16:31