Strona główna PZK
Logowanie
Login

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnio na forum
Ostatnie artykuły
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

SQ8MZW
[off] 03/01/2023 13:54
Dzień Dobry Jeśli ktoś ma kontakt z SP8DXO proszę o info lub prośba o kontakt ze mną. sq8mzw@gmail.com lub telefonicznie. Dziekuję Maciek

sp7wme
[off] 12/11/2022 19:17
zapraszam na testy lacznosci sp-emcom pzk, kazdy poniedzialek 20.00-20.30 czasu lokalnego na 3,760 vy 73 de SP7WME

sp7wme
[off] 11/11/2022 09:53
witam :-) w dn. 07.05.2022 SP5OSP napisal:"dawne SP EMCOM PZK sie rozsypalo i nie istnieje" - mowiac delikatnie - sklamal, a jakim celu? chyba wiem ... w dodatku umiescil tego fejka na stron

SP5OSP
[off] 07/05/2022 19:27
Witajcie. Moja uwaga do komunikatu radiowego z dnia 05-05-2022. Ćwiczenia organizowała grupa EmCom Polska !! Dawne SP EmCom się rozsypało i nie istnieje. 73!

sp8iap
[off] 10/11/2021 17:57
poszukuje kogos kto ma do sprzedania TS 830S lub Ts53O S prosze o info ...

Archiwum
Aktualnie online
Gości online: 1

Userów online: 0

Łącznie userów: 389
Najnowszy user: SQ8MK
Facebook Like

OSEC potwierdzenie członkostwa w PZK
Informacje Prezesa

Szanowne Koleżanki i  Szanowni Koledzy,


 


Początek roku kalendarzowego to okres wpłat składek członkowskich.  Jak wszyscy wiedzą, termin wpłaty składek członkowskich mija w dniu 15 stycznia, jednak zgodnie ze Statutem PZK osoba - członek PZK traci członkostwo, jeśli nie uiści składek w ciągu 3 miesięcy od 15 stycznia.  Członkowie PZK są uwidaczniani na listach członków PZK na stronie  pzk.org.pl.   Brak znaku na tej stronie świadczy, że  osoba mająca ten znak nie jest członkiem PZK.


Niby wszystko proste, ale ....


Zarówno nam -Zarządowi OT 20 -  jak i administratorowi systemów informatycznych PZK (jest nim SP5ELA) spędzają sen z powiek powtarzające się co roku sytuacje, dotyczacych nowych członków  oraz tych, którzy utracili członkostwo w PZK i postanowili od nowa wstąpić do naszego Związku.  Procedura w tym przypadku jest bardzo prosta: trzeba złożyć deklarację członkowską PZK oraz informację członka PZK (do Prezesa Zarządu OT lub do Sekretarza Zarządu OT lub do Skarbnika OT), wpłacić  składkę i oczekiwać na pojawienie się znaku potwierdzającego członkostwo w PZK na stronie pzk.org.pl.  Niestety, zdarząją się  sytuacje, które uniemożliwiają wpisanie danego znaku jako członka PZK  do systemu OSEC.  Powód jest ciągle ten sam - brak kompletnych danych o osobie.   

W ostatnich dniach (po 24 stycznia 2022) Skarbnik OT informuje mnie, że wpłynęła wpłata składek, gdzie wpłacający podał tylko znak (nowy, nieznany w OT 20).  Druga sprawa  dotyczyła niekompletnych danych dotyczących nowych znaków w OT 20. Brak kompletnych danych uniemożliwia wprowadzenie danego znaku do OSEC i tym samym potwierdzenie członkostwa w PZK.

Wobec powyższego, bardzo proszę zwłaszcza nowych członków PZK o kompletne wypełnienie deklaracji członkowskiej i informacji członka.  Do rejestracji znaku w OSEC niezbędne są następujące dane:

- znak,

- imię i nazwisko, adres

- adres poczty e-mail

- nr telefonu (oczywiście obecnie jest to z reguły nr tel. komórkowego)

Bez tych danych dany znak nie będzie zgłaszany do OSEC a jeśli nawet zostanie zgłoszony (bo składka wpłynęła) to nie będzie uwidoczniony na liście członków PZK.  Wpłacając składki należy zawsze podać znak, imię i nazwisko oraz adres członka PZK.

 

Bardzo proszę o podawanie pełnych danych dotyczących członka PZK (zwłaszcza nowego członka), by uniknąć  niepotrzebnego zdenerwowania i straty czasu.

 

Jerzy Kowalski, SP8HPW

Prezes Zarządu OT 20 PZK

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.18
17,466,770 unikalne wizyty