Strona główna PZK
Logowanie
Login

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnio na forum
Ostatnie artykuły
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

sp5smy
[off] 22/09/2023 09:00
Strony dla krótkofalowców. http://studiofxhtm
l.pl kontakt na stronie.

SP5OSP
[off] 13/07/2023 21:33
W dniu dzisiejszym po półrocznej przerwie ruszył przemiennik SR8LLB w Lubartowie. Przemiennik działa w sieci FM Poland: http://hamspirit.p
l/?p=2449 wiecej o FM Poland http://fm-poland.p
l:888

sq8bwh
[off] 27/04/2023 11:24
Warto zaktualizować zakładkę https://ot20.pzk.o
rg.pl/articles.php
?article_id=79 , bo teraz już wydają te same sufixy w różnych okręgach i od 2007 roku doszły nowe pasma + inne drobne zmiany. 73!!

SQ8MZW
[off] 03/01/2023 13:54
Dzień Dobry Jeśli ktoś ma kontakt z SP8DXO proszę o info lub prośba o kontakt ze mną. sq8mzw@gmail.com lub telefonicznie. Dziekuję Maciek

sp7wme
[off] 12/11/2022 19:17
zapraszam na testy lacznosci sp-emcom pzk, kazdy poniedzialek 20.00-20.30 czasu lokalnego na 3,760 vy 73 de SP7WME

Archiwum
Aktualnie online
Gości online: 1

Userów online: 0

Łącznie userów: 398
Najnowszy user: Zbyszek Koma
Facebook Like

Transceiver "JUMA" TRX2.
Sprzęt
 Juma TRX2 jest transceiverem o wysokim zakresie dynamiki dla SSB i CW używającym techniki czterokrotnego próbkowania częstotliwości niskoszumowego układu demodulowania i modulowania metodą fazową.

Juma TRX2 steruje VFO na układzie DDS, co daje dobrą stabilność i czystość częstotliwości sygnału.


Wewnętrzny mikrokontroler kontroluje wszystkie funkcje w nadajnika.
Juma TRX2 jest dostępny jako oddzielny zestaw komponentów i komponentów elektronicznych. 
Tylko kilka kroków należy wykonać przy konstruowaniu Juma TRX2. Jest także dostępny całkowicie zmontowany układ.

Ponadto istnieją dwa modele: model dwupasmowy TRX2 na 80m i 40m i na wszystkie pasma jak model TRX2A z szerokim zakresem odbiornika.
W modelu dwupasmowym w każdym momencie można dokonać rozbudowy na wszystkie pasma poprzez dodanie nowych powiązanych z nim modułów.
Są również dostępne dodatkowe opcje dla obu modeli.

Z rozmowy z OH7TE wynikało, iż jakość sygnału z urządzenia porównywalna jest z modelem K3.

Link: http://www.nikkemedia.fi/juma-trx2/


Komentarze
10 #1 SP8BWR
dnia 10.02.2009 19:35
Pewno dobre radio choć nie tak znane jak K2. Jedno jest tylko ale - drogie te 10W a radio brzydkie jak ruskie kombinerki
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Wygenerowano w sekund: 0.18
17,624,582 unikalne wizyty