Strona główna PZK
Logowanie
Login

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnio na forum
Ostatnie artykuły
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

sp8mar
[off] 26/04/2020 20:52
Z przykrością informujemy, ze w dniu dzisiejszym odszedł do Naszego Pana Stasio SP5MNS inicjator klubu SP5KJZ i wspaniały wychowawca krótkofalowców w Łukowie. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a św

sp8awl
[off] 15/04/2020 11:44
na QRZ.com są ich adr. mailowe ale czy aktualne ?? Pozdrawiam Tadeusz SP8AWL

SP8UFT
[off] 14/04/2020 19:17
Jak że nastała jakaś durna moda na nie podawanie adresów....bo imię i QTH to nie jest adres do korespondencji. W związku z tym poszukuję adresów do SP8GOL i SP8DK..jeżeli ktoś zna to proszę na majla..

SQ8OLL
[off] 25/02/2020 20:01
"Legenda Klimka". Polecam... https://youtu.be/.
..

SP8UFT
[off] 04/10/2019 17:32
Jak musisz? Smile ...to dawaj....Zresztą karty i tak przychodziły przez wakacje....i tu bez komentarza Zły Pomału kończę pilne prace w QRL-u to i będzie więcej czasu na makulaturę. hejka

Archiwum
Aktualnie online
Gości online: 1

Userów online: 0

Łącznie userów: 362
Najnowszy user: Pawel Ozga
Facebook Like

Zlot w Chełmie
Informacje PrezesaNawiązując do wcześniejszych informacji i zapowiedzi w imieniu Zarządu Lubelskiego Oddziału PZK zapraszam na Zlot Krótkofalowców w Chełmie, który odbędzie się w dniu 10 maja 2009 roku pod patronatem Prezydenta Miasta Chełm - Pani Agaty Fisz . Pomysł na imprezę zgłosił kol. Wiesław SP8CGE, który zajął się bardzo aktywnie jej organizacją. W działaniach tych wpomagał go Chełmski Klub Krótkofalowców na czele z Tomkiem SQ8TWP. Pomysłodawcom należą się wyrazy uznania za pomysł, działanie i zorganizowanie tego spotkania.  Początek imprezy ok. godz. 9:00. Wtedy rozpocznie pracę radiostacja Chełmskiego Klubu Krótkofalowców SP8PRL.
Jeśli pogoda pozwoli, ok. godz. 10:00 będzie można zobaczyć motolotnie nad Chełmem, prowadzące łączności radiowe ze stacją SP8PRL. O godz. 11:00 rozpocznie się część oficjalna z udziałem Prezydenta Miasta Chełm - Pani Agaty Fisz.
Na spotkaniu będą również obecni przedstawiciele służb zapewniając bezpieczny przebieg zlotu. Ze strony Zarządu Głównego PZK obecność zapowiedział Wice-Prezes PZK - Kol. Jan Dąbrowski SP2JLR.
W imieniu Zarządu Lubelskiego Oddziału Terenowego PZK składam serdeczne podziękowania Władzom Miasta Chełm za życzliowość i znaczące wsparcie w organizację spotkania. Serdecznie dziękuję również policji, straży granicznej, pogotowiu ratunkowemu, straży pożarnej za pomoc w organiacji i zabezpieczaniu imprezy. Specjalne podziękowania kieruję dla dyrekcji Chełmskiego Domu Kultury za znaczącą pomoc w organizacji imprezy.
Wyrażam przekonanie, iż spotkanie to zapoczątkuje tradycję spotkań krótkofalowców w Chełmie. Wszystkich krótkofalowców, sympatyków naszego hobby oraz tych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej zapraszam na spotkanie w niedzielę 10 maja 2009 roku.
Miejsce spotkania Chełm - Plac Łuczkowskiego.

Jerzy Kowalski, SP8HPW
Prezes Zarządu OT 20 PZK


Pokaż Zlot na większej mapie
Komentarze
1 #1 SP8WQX
dnia 07.05.2009 11:21
Aby dostarczyć organizatorom informacji o chęci przybycia można wypełnić formularz zgłoszenia (10 sekund klikania) pod adresem: http://www.kfchel.../panel.php
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.26
16,609,891 unikalne wizyty