| Strona główna PZK |
| Logowanie |
| Historia |
| Ostatnio na forum |
Książka "Cisza w Ete...
PMR do hali przemysł...
Spotkania comiesięczne
Programowanie ANYTON...
@pump_upp - best cry...| Ostatnie artykuły |
11.3. Kluby LOK
11.2. Kluby Związku ...
11.1. Kluby Polskieg...
11. Wykaz klubów
10.2. Historia klubu...| Shoutbox |
09/10/2025 15:15
12/10/2024 15:43
22/12/2023 18:31
12/12/2023 11:29
18/11/2023 13:40| Aktualnie online |
Gości online: 2
Userów online: 0
Łącznie userów: 413
Najnowszy user: sp8iau
| Aktualny czas |
Czas GMT
| Rejestracja |
| 1,5% na OPP |
| WSPIERAJĄ NAS |
| Finanse |
| Nasze zawody 2026 |
| Upload/Download |
Nowe Pliki
Proponowany por... |
Deklaracja czło... |
Wniosek o wydan... |
Wniosek o wydan... |
POrządek Obrad ... |
Najlepszych 5 plików
OCHRONA ODGROMO... |
[17960] |
PROJEKTY ANTEN |
[16768] |
| Reklama |
| Dział techniczny |
Epopeja przemienn...
Szerokopasmowa an...
antena balkonowa KF
Przydatne przy lu...
SDR-y, CW Skimmer...
Monitoring burzy ...
Moduł CTCSS dla SR7V
Modernizacja prze...
Antena ogrodowa G...
QRM-y na 80m czyl...| Prawo i ham radio |
| ![]()
List Ryszarda SP4BBU [11.09.2013]![]() Ryszard, SP4BBU autor jedynej w światowej skali pracy p.t. "Wywołanie ogólne" czyli zbioru wspomnień krótkofalowców - przesłał do nas list (treść w rozwinięciu) w którym anonsuje swoją następną książkę. Prosimy Kolegów o dokładne "wczytane się" w słowa Ryszarda i pomoc na mierę swych możliwości. Osobiście, uważam, że w tej sprawie powinny zapaść stosowne Uchwały zarówno w ZG PZK jak i we wszystkich Oddziałach Terenowych i mam nadzieję, że OT20 będzie pierwszym. Spotkanie OT 20 PZK w niedzielę 8 września 2013 roku [07.09.2013]![]() Witam po wakacyjnej przerwie! Manipulatory by OH6DC [04.09.2013] SP8BWR dnia 04-09-2013 09:44 | 929 Czytań | 3 Komentarzy
![]() Wiele razy słyszałem rozmowę tej treści: "....to może teraz wymieńmy raporty na CW bowiem bardzo mi zależy na potwierdzeniu tej łączności tą emisją.." i odpowiedź: "...przykro mi Kolego ale nie mam pod ręką klucza.." Jak można dać sobie radę z tym problemem podpowiada OH6DC. TU zobacz 81 rozwiązań. Oficjalne wyniki zawodów QUO VADIS 2013 [22.08.2013]![]() W odzewie na apel Henryka SP8DHJ - podaję, ze tabelaryczne wyniki zawodów są TU (klik i wszystko widać). Więcej zrobić się nie da bowiem materiał jest obszerny i powiązany ze stroną PGA - Zawody. Relacja z meetingu YOTA 2013 [17.08.2013] sp8hmz dnia 17-08-2013 22:37 | 1019 Czytań | 1 Komentarzy
![]() III meeting YOTA 2013 (Youngsters On The Air - Młodzi w Eterze) odbywający się w Tartu w Estonii oficjalnie zakończył się 12 sierpnia. Uczestnictwo w obozie było cennym doświadczeniem. Program obfitował w spotkania z ciekawymi ludźmi, prace w międzynarodowych grupach, dyskusje i wycieczki. Stacja SN0LIW [17.08.2013] sp8hpw dnia 17-08-2013 09:23 | 766 Czytań | 2 Komentarzy
![]() Od 15 sierpnia 2013 roku czynna jest stacja SN0LIW, która nadaje z zamku Liw k/Wągrowca. Znak okolicznościowy został przyznany stacji klubowe SP5ZGO, której kierownikiem jest Paweł SP5SMY, należącej do OT 20 PZK. Pozwolenie wydane jest na czas do 31 sierpnia 2013 roku. Spotkanie w Woli Okrzejskiej 21 lipca 2013 roku [12.07.2013] sp8hpw dnia 12-07-2013 18:07 | 1054 Czytań | 3 Komentarzy
![]() W imieniu organizatorów oraz Zarządu OT 20 PZK zapraszam na spotkanie w Woli Okrzejskiej, które odbędzie się w dniu 21 lipca 2013 roku (niedziela). Początek spotkania o godzinie 12:00. Będzie to kolejne doroczne spotkanie poświęcone ogłoszeniu wyników zawodów QUO VADIS 2013. Awaria przemiennika SR8L [08.07.2013] sp8hpw dnia 08-07-2013 21:04 | 1973 Czytań | 2 Komentarzy
![]() Witam, Zaproszenie Switjaz 2013 [15.06.2013]![]() Zarząd Ligi Radioamatorów Wołynia organizuje tradycyjne, coroczne spotkanie swoich członków nad jeziorem Świtjaź – HAMFEST Świtjaź 2013. Odbędzie się ono w dniach od 28 do 31 czerwca 2013 w miejscowości Svitjaz, w siedzibie naszego kolegi Iwana UT1PF (trasa Szack - Svitjaz, pierwszy przystanek autobusowy we wsi Svitjaz). Na spotkanie to tradycyjnie zapraszamy również krótkofalowców Lubelszczyzny. HF69AK [09.06.2013]![]() Witajcie ! Spotkanie niedzielne 9 czerwca 2013 roku [08.06.2013]SP7VC & SQ7OYL wyprawa samochodowa po krajach Skandynawii [06.06.2013]Aktywność pasma 70Mhz z lokatora KO11AE [04.06.2013]![]() W sobotę 1 czerwca 2013r. udalismy sie z Kasią SQ7OYL w kierunku Kazimierza Dolnego i Poniatowej. Warto się tymi dx-ami zainteresować [29.05.2013]Karty QSL zasady wypełniania [23.05.2013] SP8LBK dnia 23-05-2013 20:45 | 1321 Czytań | 4 Komentarzy
![]() Nie jestem QSL managerem ale podana niżej informacja dotyczy jego działalności. Dyplom dla telegrafistów [13.05.2013] SP8BWR dnia 13-05-2013 10:35 | 1119 Czytań | 2 Komentarzy
Brytyjski Klub o nazwie „The First Class CW Operator`s” obchodzi 75 rocznicę „urodzin”. Z tej okazji wydawany jest dyplom o ładnej szacie graficznej i prostych warunkach do spełnienia. Klub został powołany do życia w 1938 r a jego założycielami byli Bob Webster G5BW i John Hunter G2ZQ.
Dyplom wydawany jest w trzech klasach: Brązowa – za 15 punktów, Srebrna – za 30 punktów i Złota – za 50 punktów. Punktowane są łączności z członkami Klubu oraz ze stacjami okolicznościowymi, które mają w sufiksie oznaczenie FOC. Szczegółowe dane dotyczące tego dyplomu są TU . Do końca maja można polować na stacje FOC – warto się pobawić jeszcze przez te kilkanaście dni. Spotkanie OT 20 w niedzielę 12 maja 2013 roku [11.05.2013]![]() Tradycyjnie zapraszam w imieniu własnym oraz Zarządu OT 20 na spotkanie w dniu 12 maja 2013 roku (niedziela). Miejsce spotkania - klub SP8KAF, Wojewódzka Organizacja LOK, ul. Nałęczowska 25, Lublin.
Spotkanie ma charakter otwarty, zapraszamy każdego zainteresowanego naszym hobby jak również osoby towarzyszące uczestnikom spotkania. ![]() Wszystkich news'ów: 1,415 | Wszystkich kategorii: 26 | Wszystkich komentarzy: 1040 Najnowszy news: Podsumowanie zawodów... |
Najczęściej czytane: Mapa lokatorów Lublina [15658]
|
Jako startowa
Dodaj do ulubionych












SP8BWR dnia 21-09-2013 20:35 |
1014 Czytań 















News
Art